loading

دیگ روغن داغ

بویلر روغن داغ

بویلر روغن داغ

دیگ روغن داغ

دیگ روغن داغ در سیستم هایی که در آن ها از حرارت ناشی از داغ شدن انواع روغن حرارتی استفاده میشود،مورد استفاده قرار می گیرد.

اصلی ترین بخش دیگ روغن داغ است. با این وجود این تجهیز شامل بخش های دیگری نیز می باشد که به شرح ذیل است:

بویلر روغن داغ

بویلر روغن داغ

پمپ ها دیگ روغن داغ:

این بخش از تجهیز وظیفه ی گرداندن روغن در سیستم را دارند.در این سیستم عمدتا”  از پمپ های  نوع سانتریفیوژ به منظور جلو گیری از نشت روغن استفاده می شود.نکته ی دارای اهمیت این پمپ ها،آن است که  این پمپ ها،زمانی عملکرد مناسبی خواهند داشت،که مایع مورد پمپاژ در درون محفظه پمپ تولید بخار نکند.

روغن داغ 6 میلیون کیلو کالری

روغن داغ 6 میلیون کیلو کالری

منبع انبساط بسته

این نوع منبع زمانی مورد استفاده قرار می گیر که دمای کاری روغن نزدیک به Flash point است و همچنین در مواقعی که به علت وجود محدودیت ارتفاع مجبور به استفاده از سیستم انبساط بسته به جای نوع باز آن می باشیم. نظر به اینکه سیستم انبساط بسته ساختار بسیار پیچیده تری نسبت به سیستم انبساط باز دارد، تجهیزات کنترلی بیشتری در آن ها استفاده شده است و نگهداری و کاربری دقیق تری را نیاز دارد.

 بویلر روغن داغ (Thermal Oil Heater) دستگاهی است که جهت انتقال حرارت ناشی از سوختن گازهای داغ ناشی از احتراق سوخت مصرفی ( گاز ، گازوئیل و یا مازوت ) در مشعل به سیال مدیا یا ناقل انرژی حرارتی درون لوله ها (روغن مخصوص حرارتی) جهت انتقال به مصرف کننده انرژی حرارتی بکار می رود .

دیگ روغن داغ 6 میلیون کیلوکالری

دیگ روغن داغ 6 میلیون کیلوکالری

دیگ روغن داغ در صنایعی که نیاز به دمای بالا یعنی حدود 150 الی 300 درجه سانتی گراد در فشار کاری پایین باشد ، یکی از مناسب ترین تجهیزات جهت دستیابی به این خواسته می باشد . بطور معمول ، دسترسی به دما های کاری بالاتر از 300 درجه سانتی گراد کاربرد ویژه داشته و مستلزم طراحی خاص سیستم و استفاده از تجهیزات و روغن حرارتی مخصوص است که علاوه بر هزینه بالای احداث تاسیسات ، بدلیل جلوگیری از خطرات و استهلاک زیاد سیستم توصیه نمی شود.

شرکت سولار صنعت بخار با دارا بودن تندیس برند برتر سال 96 محصولات زیر را آماده تحویل دارد. دیگ بخار، دیگ روغن داغ، 

Views: 89555

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟